Master classes from creative experts

Conference Day 1

Friday, 23 November

Miesta konania
22. októbra 2019

Košice

Hotel Košice


24. októbra 2019

Bratislava

Zmena miesta konania: Hotel Tatra


Místa konání

Místa konání SK

Program

AKO UŠETRIŤ PRI STAVBE RODINNÉHO DOMU

Materiály sa rýchlo vyvíjajú a orientácia pri výbere najlepšieho riešenia nie je jednoduchá. Aké produkty zvoliť a ako ich správne aplikovať v projekte vysvetlí projektový manažér spoločnosti Xella Ing. Jakub Hergezel. A o svoje skúsenosti s kvalitnou a súčasne úspornou výstavbou rodinných domov sa podelí architekt a hlavný projektant ateliéru Harfen, pán Ing. Filip Harvánek.

Prednášajúci: Ing. Jakub Hergezel, Manažér pre kľúčové projekty Xella CZ

Host: Ing. Filip Harvánek, architekt a hlavný projektant ateliéru Harfen


PREDPOKLADY ÚSPECHU DEVELOPERSKÝCH PROJEKTOV RODINNÝCH DOMOV

Jednoduchosť, rýchlosť, efektivita a splnenie predpisov sú základom úspešných developerských projektov rodinných domov. Prezradíme, kde a ako sa to dá vďaka produktom a službám spoločnosti Xella dosiahnuť.

Prednášajúci: Ing. Julius Sič, Technický poradca Xella Slovensko


AKO LEPŠIE PROJEKTOVAŤ A STAVAŤ BYTOVÉ DOMY

Veľkoformátové produkty, digitálna podpora BIM a ďalšie služby Kompetenčného centra sú kľúčom k možnostiam pestrého projektovania veľkých stavieb. Vytvorenie 3D modelu hrubej stavby, kontrola kolízií či optimalizácia konštrukcií je len začiatkom. Vyčíslením úspor na materiáli, počte pracovníkov či zisku väčšej podlahovej plochy to pokračuje. Výsledkom je optimalizovaný stavebný proces, ktorý vedie k skráteniu doby výstavby a tým aj vyššej ziskovosti projektu.

Prednášajúci: Ing. Lucie Šnajdrová, Manažérka veľkoformátové výstavby a Ing. Tomáš Dokoupil, BIM koordinátor Xella CZ a Xella Slovensko


ŠPECIFICKÉ TECHNICKÉ RIEŠENIA PRE POLYFUNKČNÉ A NEBYTOVÉ OBJEKTY

Vďaka svojim technickým parametrom sú produkty Ytong, Silka a Multipor vhodné na vysoké nároky, požadované v priemyselných a výrobných objektoch, obchodných centrách, administratívnych budovách či zdravotníckych zariadeniach. Ak hľadáte odpovede na otázky ohľadom špecifických technických riešení, ukážeme Vám príklady, ktoré sme partnerom navrhli.

Prednášajúci: Jan Tinka, Manažér pre kľúčové projekty Xella CZ


Conference Day 2

Saturday, 24 November

Conference Day 3

Sunday, 25 November